Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            Elektrostymulacja

 

 

Elektrostymulacja mięśni od wielu lat cieszy się uznaniem wśród specjalistów oraz osób walczących ze zbędnymi kilogramami, dzięki osiąganym szybkim i trwałym efektom wyszczuplenia sylwetki, wzmocnienia mięśni oraz ujędrnienia i poprawy napięcia skóry.

 

Impulsy działają na mięśnie pobudzając je do intensywnej gimnastyki, powodując ich szybkie skurcze i rozkurcze. Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów. 

 

Płaski brzuch

 

 
Zabieg odchudzający i ujędrniający brzuch, powodujący redukcję obwodów, skuteczny w walce z opornymi na odchudzanie strefami. Oprócz wyszczuplenia sylwetki, uzyskujemy poprawę jędrności i napięcia skóry oraz wzmocnienie mięśni. Zabieg proponowany jest dla osób ze skłonnością do odkładania się tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha.
 
Czas zabiegu – 30 minut

 

Jędrne pośladki

 
Prądy modelujące mięśnie pośladków, powodujący ich ujędrnienie oraz wygładzenie skóry.
Zastosowany rodzaj impulsów powoduje skuteczne wyszczuplenie tej partii ciała oraz dzięki wzmocnieniu mięśni ich odpowiednie wymodelowanie. Zabieg odpowiedni jest dla osób marzących o zgrabnych, jędrnych pośladkach.
 
Czas zabiegu – 19 minut