Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Program partnerski
 Czeladzki senior 60+

 

 
     Program  jest jednym z elementów lokalnej polityki społecznej wobec ludzi starszych. Wdrożenie programu pozwoli na kształtowanie w lokalnym społeczeństwie pozytywnego wizerunku osób wchodzących w jesień życia, eliminowanie negatywnych stereotypów związanych ze starością.
Nadrzędnym celem programu jest włączenie Seniorów do aktywnego życia w społeczności lokalnej, zwiększenie dostępności do miejskich usług oraz odciążenie ich budżetu. Intencją Programu jest stworzenie czeladzkim mieszkańcom w wieku 60 lat i więcej możliwości korzystania z zaoferowanych przez jednostki miejskie oraz inne podmioty zewnętrzne pakietu ulg, rabatów na usługi oraz towary.
    W programie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Czeladzi, którzy ukończyli  60 lat, bez względu na kryterium dochodowe.

Karta upoważniająca do zniżek 10-20% na wybrane zabiegi rehabilitacyjne*.

>>>Cennik<<<

 

*zniżki nie obejmują cen promocyjnych.